Poznaj Ofertę Mieszalni GT

Mieszalnia lakierów samochodowych

Mieszalnia lakierów samochodowych w Zielonej Górze - bogata oferta barw w super cenie. Zapewniamy doskonały dobór lakieru samochodowego dzięki doświadczeniu i nowoczesnym urządzeniom. W mieszalni lakierów GT tworzymy lakiery również na zamówienie, w każdym rodzaju i kolorze. Dobieramy lakier na podstawie wzornika, karoserii lub wzoru lakieru. Obecnie występuje nieograniczona ilość lakierów, a wybór zależy tylko od wyobraźni lub potrzeby. W przypadku częściowego lakierowania nie możemy iść na kompromisy, lakier musi być idealnie dobrany, aby nie odróżniał się od pozostałych elementów. Kluczowe w wyborze lakieru powinno być doskonałe krycie, ukrycie drobnych dysproporcji, wzorowy wygląd pod każdym kątem, odporność powłoki na czynniki zewnętrzne i korozję.

Napełnianie lakierów w spray (aerozol)

Spray/aerozol za pomocą, którego w szybki i łatwy sposób wylakierujesz elementy swojego samochodu. Spray jest fabrycznie napełniony materiałem pędnym, a następnie wypełniany pożądanym kolorem przy użyciu maszyny do napełniania. Innowacyjna technologia aerozolu i zaworu gwarantuje znakomity szeroki strumień rozpylania, wysoki wskaźnik aplikacji, stałe ciśnienie dla najlepszego wykonania i profesjonalnej jakości końcowego wyniku. Nie ma znaczenia jakim rodzajem lakieru jest wylakierowany/pomalowany Twój samochód. Spray napełnimy akrylem, metalikiem czy perłą w jednej cenie.

Elektroniczne sprawdzanie koloru lakieru spektrofotometrem

W przypadku braku kodu lakieru posiadamy SPEKTROFOTOMETR, który po przyłożeniu do elementu karoserii pobiera próbkę wykonując „zdjęcie” lakieru. Zasada działania jest następująca: wiązka światła przechodzi przez pryzmat lub siatkę dyfrakcyjną. Odpowiednia długość fali bądź zakres fal wybierany jest przez przepuszczanie rozproszonego światła przez szczelinę. Następnie światło przechodzi przez próbkę w kuwecie i pada na detektor. Dzięki temu można, zarejestrować spektrometryczny odcisk palca badanej próbki, zależny od substancji zawartej w próbce.

Komputerowy dobór lakierów samochodowych i motocyklowych

Na miejscu posiadamy profesjonalne oprogramowanie INVER i ICRIS (Intelligent Colour Retrieval & Information Services), które zapewnia dobór oczekiwanego koloru lakieru.

Blokady rozrządu

Jako nieliczny sklep w Zielonej Górze posiadamy na miejscu uniwersalne blokady rozrządu do różnych marek samochodów. Posiadają świetne zastosowanie w warsztatach samochodowych.

Oleje silnikowe

Na miejscu posiadamy szeroką linię olejów silnikowych takich jak Castrol i Valvoline

Bogaty asortyment narzędzi

Posiadamy wiele narzędzi warsztatowych, sprężarki, blokady rozrządu, klucze warsztatowe

image
Nasz sklep współpracuje z firmą Airpress, producentem kompresorów!

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko sprężarki, ale i różnego rodzaju akcesoria takie jak: filtry powietrza, filtry oleju, reduktory, węże, wtyki, szybkozłączki itp.

Ponadto w naszej ofercie posiadamy:

- podkłady, lakiery bezbarwne, rozpuszczalniki

- szpachle

- środki do konserwacji

- oleje silnikowe, chemię samochodową

- chemię lakierniczą i akcesoria

- narzędzia, materiały ścierne

- kombinezony, maski, filtry